Oprogramowanie dla firm

DGCS – multi firma

dgcs magazyn multi dos w pakiecie multi firmaProgramy dgcs to znane głównie: magazyn multi dos, księga przychodów i rozchodów, księga handlowa, kilometrówna oraz inne. Produkty te można nabyć w pakiecie Multi firma. Produkty z serii Multi Firma to szereg przejrzystych i intuicyjnych w obsłudze programów dochodu. Znajdziemy tu między innymi programy do prowadzenia magazynu oraz rejestracji sprzedaży, a także aplikacje księgowe oraz płacowe.

czytaj więcej

Infor firma

programy dgcs w pakiecie infor firmaJest to zintegrowany system przeznaczony do obsługi każdej firmy, niezależnie od jej wielkości i rodzaju działalności. Zaletą programu jest między innymi możliwość uruchomienia pod wieloma platformami: Windows, Linux. Nowy system zawiera najlepsze funkcje starych, sprawdzonych programów dosowych dGCS S.A., łącząc je doskonale z najnowszymi, takimi jak praca z dokumentami elektronicznymi i przez Internet.

czytaj więcej

 

Program firmy Insert

oprogramowanie do sprzedaży insertSubiekt GT jest kolejną wersją znanych w Polsce systemów firmy InsERT: Subiekta 4, Subiekta 5 i Subiekta dla Windows. Dzięki bogatej funkcjonalności i prostej, intuicyjnej obsłudze, program sprawdza się w każdej sytuacji. Zastosowane technologie i rozwiązania biznesowe sprawiają, że Subiekt to najczęściej w Polsce wybierany program do wspomagania sprzedaży.

czytaj więcej