Sprzedaż i serwis komputerów. Serwis laptopów hp asus acer toshiba. Pogwarancyjny serwis laptopa w Mikołowie.

wnętrze sklepuOd prawie 20 lat staramy się pomagać przy zakupie sprzętu komputerowego indywidualnym klientom. Dzięki temu wypracowaliśmy sobie renomę i zaufanie za które dziękujemy naszym klientom. Trudno sobie wyobrazić że skutecznie sprzedajemy, doradzamy, konfigurujemy zestawy komputerowe, czy naprawiamy laptopy od dłuższego czasu niż istnieje wiekszość hipermarketów w Polsce. Zawsze uważałem, że sprzedaż to nie wszystko trzeba zapewnić profesjonalną obsługę przy zakupie oraz skuteczną opiekę poprzez gwarancyjny i pogwarancyjny serwis sprzedawanych urządzeń w tym laptopów , tabletów, komputerów. Indywidualne podejście do klienta oraz jego problemu odróżnia nas od innych. Czy jesteśmy godni zaufania trzeba by zapytać naszych klientów.

Dziłamy lokalnie na terenie powiatu mikołowskiego Tychów Katowic i okolicznych miejscowości na śląsku, choć sprzęt do naprawy przyjmujemy z najdalszych zakątków Polski kurierem.

Zapewniamy sprzedaż i serwis komputerów. Serwis laptopów hp asus acer toshiba. Pogwarancyjny serwis laptopa w Mikołowie koło Katowic.