Strony www

 Kilka słów w skrócie o witrynach internetowych

Własna strona www to fundament do zaistnienia w internecie. Jeśli natomiast chcemy sprzedawać w internecie potrzebny będzie Państwu sklep internetowy. Strona internetowa może spełniać rolę wizytówki internetowej lub bardziej zaawansowanej witryny gdzie możemy zamieścić informacje o firmie, oferowanych produktach w różnych kategoriach, galerii zdjęć, mapce dojazdowej oraz kontakcie. Jak natomiast sama nazwa wskazuje sklep internetowy przeznaczony jest do sprzedaży najczęściej towarów i usług drogą elektroniczną. Sklep posiada najczęściej podział na kategorie, możliwość wybrania rodzaju dostawy (kurier / poczta / odbiór własny) oraz wybrania formy zapłaty (za pobraniem / przelew – przedpłata / elektroniczne systemy płatności on-line). Właściciel sklepu otrzymuje informacje drogą e-mailową o dokonaniu transakcji oraz opłaceniu zamówienia po czym wysyła towar klientowi. Cała sprzedaż odbywa się 24 godziny 7 dni w tygodniu. Dla Państwa klientów istotną rzeczą może być przyjazna nawigacja oraz odpowiednia oprawa graficzna dla Was natomiast wyposażenie strony czy sklepu w system zarządzania treścią – CMS (z ang. Content Management System) który znacznie ułatwi Państwu aktualizację i modyfikację Waszej witryny.

Wykonanie

Dokładnie i precyzyjnie podchodzimy do naszych realizacji, dlatego każdy z gamy naszych klientów jest zadowolony ze swojego portalu niezależnie czy chodzi o stronę internetową czy o sklep internetowy. Postaramy się abyś Ty również należał do grupy zadowolonych klientów.

Grafika

Witryny internetowe tworzone przez naszą firmę cieszą się niepowtarzalną i indywidualną grafiką co zapewnia zainteresowanie Państwa klientów, przedkłada się to również na zapamiętanie Waszej strony z pośród setek innych portali. Taka prezycja wykonania jest oczywiście czasochłonna, jeśli zależy Państwu na czasie można wybrać jeden z gotowych projektów graficznych co może skrócić czas wykonania.

Wyzwania

Dzięki naszemu doświadczeniu jesteśmy w stanie podjąć się prawie każdego projektu, począwszy od małych stron internetowych, średnich, tych większych oraz małych i rozbudowanych sklepów internetowych zintegrowanych z systemami płatności on-line. Chcesz wiedzieć więcej zadzwoń.